Tıkla Ara 0531 334 17 53

İnfo@uzayparke.com

Laminat Parke

Laminat Parke

Laminat Parke

Laminat Parke

Laminat Parke günümüz de yoğun olarak tercih edilmesinin sebebi,hem görsel açıdan mekanlara ayrı bir hava görsellik katıyor,temizliği kolay anti bakteriyal  olması yoğun olarak tercih edilme sebebidir.
montajı kolay ve hızlı olmasıda tercih edilme sebeblerindendir.
Uzayparke olarak Laminat Parke montajı hizmeti vermekteyiz.
Parke Tamiri 
Mevcut evinizde bulunan  parkeler uzun yıllar kullanıldığından bazı bölümlerde yıpranmalar olması kaçınılmazdır. Yıpranmış parkelerin görsel olarak kötü bir görünüm katar mekana,bununda çözüm yolu
Yıpranmış parkeleri yenisiyle değiştirip
Birkaç dokunuşla eski parkelerinizi görsel açıdan daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.Uzay parke olarak parke tamiri hizmeti vermekteyiz.
3.eski süpürgeliklerin değişimi:  en önemli görseli sağlayan faktör süpürgeliktir.sizde uzun yıllar güneşe,neme magruz kalmış parke süpür geliklerinizi değiştirerek parkenizin daha görsel açıdan ilk günki görünüm kazanır.Bu işlemi yaparak hem doğayı korumuş ve bir ağaç kesilmesine mani olmuş olursunuz ve ülke ekonomisine katkı sağlamış olursunuz.
4:Kaliteli parke seçimi
Kalite ‘li parke  ne demek önce bunu ele alalım.
Kaliteli parke fiyatının yüksek olması kaliteli anlamına gelmez.Ondan dolayı parke seçerken benim tavsiyem dikkatli olmanızdır.
Parke seçimi mobilyanızın rengi,duvarınızın rengi ve mekanın ışık alımına göre seçilmelidir.günümüzde daha çok açık renkler daha revaşta.  Bizimde tavsiyemiz açık renklerden yanadır.Açık parke rengi mekana daha derinlik katar ve daha huzur verir.

@dmin

No Comments

Post a Comment

Call Now ButtonHemen Arayın
× WhatsApp