Tıkla Ara 0555 197 42 84

İnfo@uzayparke.com

Bostancı-tozsuz.sistrecila

Bostanci tozsuz Sistrecila Parke Dekorsayon Parke Dekor

BOSTANCI  TOZSUZ SİSTRE CİLA

Sistre Cila nsaıl yapılır?

Uzay Parke Sistre cila, tozsuz Sistre cilave tozsuz parke cilsaı hizmetini modern makinalarla
sunmaktadır.günümüzde sistrecila herkesin korkulu rüysaı olsada  uzayparke olarak bu algıyı yok etmek istiyoruz.

Tozsuz Sistre Cila

Parkenin zımpara işlemi, 40’lık zımparayla başlanır ve bu işlem 80,120 zımpara şursaıyla devam eder en son zımpara 120’lik zımpara kullanılarak sonlandırılır. Sonraki aşama dolgu verniği sürülür, dolgu verniğinin kullanılma amacı cila kullanılmadan parkenin yüzeyinin pürüzsüz hale getirir ve parkelerde bulunan ağaç güveyi dolgu verniği kullanılınca bu böcekleri öldürür parkenizin ömrünü uzatır. En son aşama cilalama işlemi yapılarak kurumaya bırakılır.

Bostancı Tozsuz Sistre Cila

Msaif parkenin, otomatik makineler yardımı ile zımparalanmsaı, eğer gerekiyorsa boyanmsaı ve sonrsaında
birkaç kat (3 kat tercih edilir) cilalanmsaı işlemlerinin bütününe sistre cila denir. Zımparalama işlemi msaif parkenin
ömrü boyunca 8 ile 10 defa uygulanabilir. Eğer, gerçekten çok eski ve bakımsız bir evden bahsedilmiyorsa yada bir önceki sistre işleminde çok agresif bir zımparalama işlemi uygulanmadıysa parkeleriniz rahatlıkla yeni yapılmış gibi görünebilir. Zımparalama işlemi sırsaında parkenin üst bölümünden 1mm’den daha az bir inceltme yapılır.

Eğer ki parke daha önce sistre cila işlemi görmüşse, parkede yeterli kalınlık var mı diye bakılmalıdır. Bunun için çok görülmeyen dolap altı yada koltuk arksaı gibi bir yerden bir parkenin sökülmesi uygun bir çözümdür. Daha önce zımpara işlemi geçirmemiş parkelerde ise daha rahat olabilirsiniz. Şu unutulmamalıdır ki sistre Cila msaif parke deeck ireko rabıta döşeme ve lamine parkeye uygulanmaktadır ve ağaç olan her eşyaya sistre cila işlemi uygulanır.

İstanbul’un  Bostancı bölgesinde Sistre cila, tozsuz Sistre cila uygulamsaı yapmaktayız. Modern ekip manalarımızla tozsuz sistre cila yapıyoruz. Sizde sistre cila yaptırmaya karar verdiyseniz bizimle iletişime geçerek uzman kadromuzla size hizmet vermek için kendimizi her geçen gün yeniliyoruz.

BOSTANCI TOZSUZ SİSTRE CİLA.

Adres:  Altınşehir Mahallesi, Şener Cd. No:6/A, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0555 197 42 84

E-Mail: İnfo@uzayparke.com

Haftanın 7 Günü Hizmet Vermektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın
× WhatsApp