Tıkla Ara 0531 334 17 53

İnfo@uzayparke.com

PARKE & DEKORASYON

Parke dekorasyonYaza Hazır mısınız ? Yaz Gelmeden Evinizi Yada Ofisinizi Parkelerini Yenileyelim
Uygun Fiyatlar Ve Kaliteli İşçilik Bizde!

Her ayrıntısına Büyük Özen Gösterdiğiniz, Zevkinizi Yansıtan Size Özel Bir Dünya.İçinde Kendinizi Rahat

Hissettiğiniz, Değiştirmekten Yenilemekten Büyük Keyif Aldığınız Ekspertizimiz Tarafından

Planlanıp Karar Verdiğiniz Marka Ve Renk Doğrultusunda Uzman Ekiplerimiz Tarafından Mekânlarınızın

Parkelerini Garantili İşçilik ve Uygun Fiyat Avantajıyla Anahtar Teslim Yapılım

Size de Yenilenen Evinizin Yada Ofisinizin Keyfini Çıkartırsınız!

Dekorasyon estetik algılar gözetilerek süsleme sanatıdır. Kişisel ve işlevsel amaçlara yönelik dekor yapılabilir. Eskiden günümüz zamanına insanların yaşadıkları yerleri bir şekilde dekore ettiklerini biliyorsunuzdur. Aynı zamanda dekore etmek; kendi tarzınızı ve benliğinizi de ortaya koyar. Kimi zaman insanlar dekoru motive olma amacına yönelikte düzenleyebilir.

Yaşadığımız her ortam bir yönüyle bizden parçalar taşır. Bu sayede hem ortama alışmak insanlar için kolaylaşır, hem de alışkanlık dürtülerini kazandırır. Bir iç mekanda dekore etme eylemini gerçekleştirirken huzur bulacağımız ve hoşumuza gidecek tarzları seçeriz.

Dekoratif obje ve bir takım yapı malzemeleriyle süsleyerek yaptığımız tüm bu işe dekorasyon adını veriyoruz. İç dekorasyon bir noktada çok önemlidir. Dekorasyonda kullanılan renkler, şekiller, dizayn stili farklı insanlar üzerinde yine farklı etkiler bırakacaktır. Nasıl ki bir mağazaya girdiğinizde iç dizaynı dikkatinizi çekiyor ve size daha elit hissettiriyor, bu sayede daha fazla ve en önemlisi kaliteli alışveriş yaptırıyor ise ofis dekorasyonunda da hemen hemen algoritma bu şekildedir.

Ofis içerisinde çalışanlara daha ferah ve modern bir ortam sunmak, onları daha fazla çalışmaya motive edecektir. Önerimiz olarak çalışma durumunu olumsuz etkileyecek ve bu motiveyi azaltacak, dikkat dağıtacak detaylardan kaçınılmalıdır. Sade ve pratik bir dizayn, hem görünüş hem kullanılırlık açısından tercih edilmesi en doğru durumlar olacaktır.

Ortamda eşyaları ve ambiyansı en çok gösteren şey de mekanın zeminidir. Ne kadar modern ve çağdaş mobilyalar kullanılsa kullanılsın, dizaynda zeminin rengi uyumsuz ve ucuz duruyorsa dekor eksik ve kötü görünecektir. Ortamın modasına uygun en yaygın yapı malzemesi olan parke tarzı ve rengi belirlenmeli, üstünde bir müddet durulmalıdır. Dekor konusunda en hassas mevzularda biri parkedir. Bu nedenle döşemeyi es geçmenizi önermeyiz.

Parke türleri genel itibariyle hem ortak hem de farklı özelliklere sahiptir. Bu türler; masif, lamine ve laminat parke olarak bilinir. Masif parkeler diğer türlere oranla daha özel mekanlar için tercih edilir ve doğal olduğu için yapısı gereği hassastır. Meşe ya da gürgen ağaçlarında üretilir.

Lamine parkeler, kat kat sabitlenen levha dediğimiz sistemden oluşur. Dayanıklıdır fakat sadece en üstteki levha masif malzemeden yapılmıştır. Bu neden masif parkelere oranla daha uygun fiyatlıdır. Parke türleri arasında en çok rağbet edilen ve üretilen laminatlardır. Bunun nedeni esasında birçok ağaç türünün artık yok olmasıdır.

Adres: Altınşehir Mahallesi, Şener Cd. No:6/A, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0531 334 17 53

E-Mail: İnfo@uzayparke.com

Haftanın 7 Günü Hizmet Vermektedi

/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Call Now ButtonHemen Arayın
× WhatsApp