Tıkla Ara 0555 197 42 84

info@uzayparke.com

Parke&dekorasyon

Şişli Parke Ustası

Yaza Hazır mısınız ? Yaz Gelmeden Evinizi Yada Ofisinizi Parkelerini Yenileyelim
Uygun Fiyatlar Ve Kaliteli İşçilik Bizde!

Her ayrıntısına Büyük Özen Gösterdiğiniz, Zevkinizi Yansıtan Size Özel Bir Dünya.İçinde Kendinizi Rahat

Hissettiğiniz, Değiştirmekten Yenilemekten Büyük Keyif Aldığınız Ekspertizimiz Tarafından

Planlanıp Karar Verdiğiniz Marka Ve Renk Doğrultusunda Uzman Ekiplerimiz Tarafından Mekânlarınızın

Parkelerini Garantili İşçilik ve Uygun Fiyat Avantajıyla Anahtar Teslim Yapılım

Size de Yenilenen Evinizin Yada Ofisinizin Keyfini Çıkartırsınız!

Dekorsayon estetik algılar gözetilerek süsleme sanatıdır. Kişisel ve işlevsel amaçlara yönelik dekor yapılabilir. Eskiden günümüz zamanına insanların yaşadıkları yerleri bir şekilde dekore ettiklerini biliyorsunuzdur. Aynı zamanda dekore etmek; kendi tarzınızı ve benliğinizi de ortaya koyar. Kimi zaman insanlar dekoru motive olma amacına yönelikte düzenleyebilir.

Yaşadığımız her ortam bir yönüyle bizden parçalar taşır. Bu sayede hem ortama alışmak insanlar için kolaylaşır, hem de alışkanlık dürtülerini kazandırır. Bir iç mekanda dekore etme eylemini gerçekleştirirken huzur bulacağımız ve hoşumuza gidecek tarzları seçeriz.

Dekoratif obje ve bir takım yapı malzemeleriyle süsleyerek yaptığımız tüm bu işe dekorsayon adını veriyoruz. İç dekorsayon bir noktada çok önemlidir. Dekorsayonda kullanılan renkler, şekiller, dizayn stili farklı insanlar üzerinde yine farklı etkiler bırakacaktır. Nsaıl ki bir mağazaya girdiğinizde iç dizaynı dikkatinizi çekiyor ve size daha elit hissettiriyor, bu sayede daha fazla ve en önemlisi kaliteli alışveriş yaptırıyor ise ofis dekorsayonunda da hemen hemen algoritma bu şekildedir.

Ofis içerisinde çalışanlara daha ferah ve modern bir ortam sunmak, onları daha fazla çalışmaya motive edecektir. Önerimiz olarak çalışma durumunu olumsuz etkileyecek ve bu motiveyi azaltacak, dikkat dağıtacak detaylardan kaçınılmalıdır. Sade ve pratik bir dizayn, hem görünüş hem kullanılırlık açısından tercih edilmesi en doğru durumlar olacaktır.

Ortamda eşyaları ve ambiyansı en çok gösteren şey de mekanın zeminidir. Ne kadar modern ve çağdaş mobilyalar kullanılsa kullanılsın, dizaynda zeminin rengi uyumsuz ve ucuz duruyorsa dekor eksik ve kötü görünecektir. Ortamın modsaına uygun en yaygın yapı malzemesi olan parke tarzı ve rengi belirlenmeli, üstünde bir müddet durulmalıdır. Dekor konusunda en hsasas mevzularda biri parkedir. Bu nedenle döşemeyi es geçmenizi önermeyiz.

Parke türleri genel itibariyle hem ortak hem de farklı özelliklere sahiptir. Bu türler; msaif, lamine ve laminat parke olarak bilinir. Msaif parkeler diğer türlere oranla daha özel mekanlar için tercih edilir ve doğal olduğu için yapısı gereği hsasastır. Meşe ya da gürgen ağaçlarında üretilir.

Lamine parkeler, kat kat sabitlenen levha dediğimiz sistemden oluşur. Dayanıklıdır fakat sadece en üstteki levha msaif malzemeden yapılmıştır. Bu neden msaif parkelere oranla daha uygun fiyatlıdır. Parke türleri arsaında en çok rağbet edilen ve üretilen laminatlardır. Bunun nedeni esasında birçok ağaç türünün artık yok olmsaıdır.

Adres: Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0555 197 42 84

E-Mail: İnfo@uzayparke.com

Haftanın 7 Günü Hizmet Vermektedir

Hemen Arayın
× WhatsApp