Tıkla Ara 0531 334 17 53

İnfo@uzayparke.com

Tozsuz Sistre cila-Sistre cila

TOZSUZ SİSTRE CİLA &SİSTRE CİLA

Sistre cila-tozsuz sistrecilaTOZSUZ SİSTRE CİLA&SİSTRE CİLA

Sistre cila-tozsuz Sistre cila nasılyapılır.

  1. Sistre Cila denilince herkesin korkulu Rüyası

Bundan 10yıl önceki sistemleve makinalarla sistrecila yapıldığı insanların bilinç altına yerleştiğinden sistrecila insanlar duyunca otamatik olumsuz yaklaşıyorlar.Ama bilinmesi gereken eski makinalar kalmadı şimdiki yeni makinalar toz olayını sıfıra indirmiştir.Makinaların modern leşmesi hem hizmet alan için hemde veren için Sistre Cila zevkli bihal almıştır.SİSTRECİLA  nasıl yapılır.tozsuz sistrecila

parkenin zımpara işlemi,40’lık zımparayla başlanır,ve bu işlem 80,120 zımpara şurasıyla devam eder ensonzımpara 120 lik zımpara kullanılarak sonlandırılır.sonraki aşama dolgu vernigi sürülür,dolgu verniginin kullanılma amacı cila kullanılmadan parkenin yüzeyinin pürüzsüz halegetirir ve parkelerde bulunan Ağaç güveyi dolgu vernigi kullanılınca bu böcekleri öldürür parkenizin ömrünü uzatır.Enson aşama cilalama işlemi yapılarak kurumaya bırakılır.

Masif parkenin, otomatik makineler yardımı ile zımparalanması, eğer gerekiyorsa boyanması ve sonrasında birkaç kat (3 kat tercih edilir) cilalanması işlemlerinin bütününe sistre cila denir. Zımparalama işlemi masif parkenin ömrü boyunca 8 ila 10 defa uygulanabilir. Eğer, gerçekten çok eski ve bakımsız bir evden bahsedilmiyorsa yada bir önceki sistre işleminde çok agresif bir zımparalama işlemi uygulanmadıysa parkeleriniz rahatlıkla yeni yapılmış gibi görünebilir. Zımparalama işlemi sırasında parkenin üst bölümünden 1mm’den daha az bir inceltme yapılır. Eğer ki parke daha önce sistre cila işlemi görmüşse, parkede yeterli kalınlık var mı diye bakılmalıdır. Bunun için çok görülmeyen dolap altı yada koltuk arkası gibi bir yerden bir parkenin sökülmesi uygun bir çözümdür.

tel:0531 334 17 53

adres:Altınşehir mh.Şenel CD: NO:6 A

ümraniye/İstanbul

Etiler parke fiyatları-ETİLER tozsuz Sistre cila
Hemen Arayın
WhatsApp