Tıkla Ara 0555 197 42 84

İnfo@uzayparke.com

Lake Süpürgelik-LAKE-SÜPÜRGELİK-MONTAJI

LAKESÜPÜRGELİK-LAKE SÜPÜRGELİK MONTAJİ

LAKESÜPÜRGELİK-LAKESÜPÜRGELİK MONTAJI

Evinize,ofisinize,yazlığınıza çokkaliteli bi ürün yaptırmış olsanızda yaptır dıgınız ürünü süsleyip güzel gösterecek olan süpür geliktir.

günümüzde lake süpürgelik yaptırma amacı insanların dayanıklı bir çok süpürgelikle kıysa landıgında dayanıklıve uzun yıllar görselliği bozulmadan kullanacağınız bir süpürgelik çeşididir.

lake süpürgelik hammaddesi (mdf)olduğundan neme rütübete karşı dayanıklı ve darbeye karşı direnç sağladığından yoğun olarak tercih edilmek tedir.LAKE SÜPÜRGELİK “in”bir diğer özelligide hiç çivi kullanıl madan montaj edilmektedir.UZAYPARKE olarak LAKE SÜPÜRGELİK satışı imalatı ve montajı yapmaktayız.

Mobilyanızı şık gösterimine yardımcı olan lake, renksiz yada renkli olabilir. Ayrıca parlak, ipek mat ve mat olarak ayrılır.  Çin de başlayan bu cilalama yöntemi 1600 lü yıllarda Avrupa da kullanılmaya başlamıştır. Lakenin pürüzsüz görünümü  sıradan bir tahta parçsaını muhteşem bir mobilyaya dönüştürebilir.

Yapmış olduğumuz süpürgeliklerde bu yüzden mekanınızda  kullandığınız mobilyadır. Mekanınızın neresinde kullanırsanız kullanın çekici bir görünüm yarata bilirsiniz. Günümüzde şu anda en çok kullanılan ağaç turu MDF malzemesini ham olarak hayal gücümüzle çizdiğimiz desenlere boya işlemlerini uygulayarak mekanlarınızın görsellik acısından daha da değer kazanmsaına katkı sağlıyoruz. Her nesneyi tamamlayan aksesuar vardır. Mekanınızın aksesuarı da üretmiş olduğumuz lake süpürgeliklerdir.

LAKESÜPÜRGELİK MONTAJI 

Lake süpür gelik arksaında sakı aparatı olduğun dan lake süpürgelik montajında kesinlikle çivi kullanıl mamalıdır.Ondan dolayı lake süpürgelik montaj ve yapım aşamsaında işinin ehli ustalarla çalışıl malıdır.süpürgelik önem sen messede görselliği tamamlayıcı en önemli faktör dür,süpürgelik lerin düzgün olmamsaı ortamdaki bütün görselliği bozar ondan dolayı süpürgelik faktörü çok önem sen melidir.

LAKESÜPÜRGELİK ÜRETİMİ

Lake süpürgeligin montaj aşamsaı kadar üretim aşamsaı da bi okadar önem arz eden aşamalardan bitanesidir.Lake süpürgeli gin üretim aşamsaında boyama faktörü çok önemlidir,lake süpürgelik pistole yardımıyla süpürgeliklerin boyayarak hazır hale getirilmesidir.

uzayparke olarak LAKESÜPÜRGELİK imalatı LAKESÜPÜRGELİK MONTAJİ  ve kople tadilat dekorsayon olarak İSTANBUL ‘VE TÜRKİYE nin  bütün şehirlerine hizmet vermekteyiz.Başlıca hizmetlerimiz.lake süpürgelik  lakesüpürgelik montajı.

 

Tel: 0555 197 42 84

Call Now ButtonHemen Arayın
× WhatsApp