Tıkla Ara 0531 334 17 53

İnfo@uzayparke.com

Lake Süpürgelik-LAKE-SÜPÜRGELİK-MONTAJI

LAKESÜPÜRGELİK-LAKE SÜPÜRGELİK MONTAJİ

LAKESÜPÜRGELİK-LAKESÜPÜRGELİK MONTAJI

Evinize,ofisinize,yazlığınıza çokkaliteli bi ürün yaptırmış olsanızda yaptır dıgınız ürünü süsleyip güzel gösterecek olan süpür geliktir.

günümüzde lake süpürgelik yaptırma amacı insanların dayanıklı bir çok süpürgelikle kıyas landıgında dayanıklıve uzun yıllar görselliği bozulmadan kullanacağınız bir süpürgelik çeşididir.

lake süpürgelik hammaddesi (mdf)olduğundan neme rütübete karşı dayanıklı ve darbeye karşı direnç sağladığından yoğun olarak tercih edilmek tedir.LAKE SÜPÜRGELİK “in”bir diğer özelligide hiç çivi kullanıl madan montaj edilmektedir.UZAYPARKE olarak LAKE SÜPÜRGELİK satışı imalatı ve montajı yapmaktayız.

Mobilyanızı şık gösterimine yardımcı olan lake, renksiz yada renkli olabilir. Ayrıca parlak, ipek mat ve mat olarak ayrılır.  Çin de başlayan bu cilalama yöntemi 1600 lü yıllarda Avrupa da kullanılmaya başlamıştır. Lakenin pürüzsüz görünümü  sıradan bir tahta parçasını muhteşem bir mobilyaya dönüştürebilir.

Yapmış olduğumuz süpürgeliklerde bu yüzden mekanınızda  kullandığınız mobilyadır. Mekanınızın neresinde kullanırsanız kullanın çekici bir görünüm yarata bilirsiniz. Günümüzde şu anda en çok kullanılan ağaç turu MDF malzemesini ham olarak hayal gücümüzle çizdiğimiz desenlere boya işlemlerini uygulayarak mekanlarınızın görsellik acısından daha da değer kazanmasına katkı sağlıyoruz. Her nesneyi tamamlayan aksesuar vardır. Mekanınızın aksesuarı da üretmiş olduğumuz lake süpürgeliklerdir.

LAKESÜPÜRGELİK MONTAJI 

Lake süpür gelik arkasında askı aparatı olduğun dan lake süpürgelik montajında kesinlikle çivi kullanıl mamalıdır.Ondan dolayı lake süpürgelik montaj ve yapım aşamasında işinin ehli ustalarla çalışıl malıdır.süpürgelik önem sen messede görselliği tamamlayıcı en önemli faktör dür,süpürgelik lerin düzgün olmaması ortamdaki bütün görselliği bozar ondan dolayı süpürgelik faktörü çok önem sen melidir.

LAKESÜPÜRGELİK ÜRETİMİ

Lake süpürgeligin montaj aşaması kadar üretim aşaması da bi okadar önem arz eden aşamalardan bitanesidir.Lake süpürgeli gin üretim aşamasında boyama faktörü çok önemlidir,lake süpürgelik pistole yardımıyla süpürgeliklerin boyayarak hazır hale getirilmesidir.

uzayparke olarak LAKESÜPÜRGELİK imalatı LAKESÜPÜRGELİK MONTAJİ  ve kople tadilat dekorasyon olarak İSTANBUL ‘VE TÜRKİYE nin  bütün şehirlerine hizmet vermekteyiz.Başlıca hizmetlerimiz.lake süpürgelik  lakesüpürgelik montajı.

Adres:Altınşehir mh.şenel CD.NO:6/A

ümraniye/İstanbul

Tel: 0531 334 17 53

0216 526 33 53

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Call Now ButtonHemen Arayın
× WhatsApp