Tıkla Ara 0555 197 42 84

info@uzayparke.com

Lake süpürgelik-Lake süpürgelik montajı

LAKESÜPÜRGELİK-LAKE SÜPÜRGELİK MONTAJİ

LAKESÜPÜRGELİK-LAKESÜPÜRGELİK MONTAJI

Evinize, ofisinize, yazlığınıza çok kaliteli bir ürün yaptırmış olsanız da yaptırdığınız ürünü süsleyip güzel gösterecek olan süpürgeliktir.

günümüzde lake süpürgelik yaptırma amacı insanların dayanıklı bir çok süpürgelikle kıyaslandığında dayanıklı ve uzun yıllar görselliği bozulmadan kullanacağınız bir süpürgelik çeşididir.

lake süpürgelik hammaddesi (mdf)olduğundan neme rutubete karşı dayanıklı ve darbeye karşı direnç sağladığından yoğun olarak tercih edilmektedir. LAKE SÜPÜRGELİK’ in bir diğer özelliği de hiç çivi kullanılmadan montaj edilmektedir. UZAY PARKE olarak LAKE SÜPÜRGELİK satışı imalatı ve montajı yapmaktayız.

Mobilyanızı şık gösterimine yardımcı olan lake, renksiz yada renkli olabilir. Ayrıca parlak, ipek mat ve mat olarak ayrılır.  Çin de başlayan bu cilalama yöntemi 1600’lü yıllarda Avrupa da kullanılmaya başlamıştır. Lakenin pürüzsüz görünümü  sıradan bir tahta parçasını muhteşem bir mobilyaya dönüştürebilir.

Yapmış olduğumuz süpürgeliklerde bu yüzden mekanınızda  kullandığınız mobilyadır. Mekanınızın neresinde kullanırsanız kullanın çekici bir görünüm yarata bilirsiniz. Günümüzde şu anda en çok kullanılan ağaç turu MDF malzemesini ham olarak hayal gücümüzle çizdiğimiz desenlere boya işlemlerini uygulayarak mekanlarınızın görsellik acısından daha da değer kazanmasına katkı sağlıyoruz. Her nesneyi tamamlayan aksesuar vardır. Mekanınızın aksesuarı da üretmiş olduğumuz lake süpürgeliklerdir.

LAKESÜPÜRGELİK MONTAJI 

Lake süpürgelik arkasında sakı aparatı olduğun dan lake süpürgelik montajında kesinlikle çivi kullanılmamalıdır. Ondan dolayı lake süpürgelik montaj ve yapım aşamasında işinin ehli ustalarla çalışılmalıdır. Süpürgelik önemsenmese de görselliği tamamlayıcı en önemli faktördür, süpürgeliklerin düzgün olmaması ortamdaki bütün görselliği bozar ondan dolayı süpürgelik faktörü çok önemsenmelidir.

LAKESÜPÜRGELİK ÜRETİMİ

Lake süpürgeliğin montaj aşaması kadar üretim aşaması da bir o kadar önem arz eden aşamalardan bir tanesidir. Lake süpürgeliğin üretim aşamasında boyama faktörü çok önemlidir, lake süpürgelik pistole yardımıyla süpürgeliklerin boyayarak hazır hale getirilmesidir.

Uzay parke olarak LAKESÜPÜRGELİK imalatı LAKESÜPÜRGELİK MONTAJİ  ve komple tadilat dekorasyon olarak İSTANBUL ‘VE TÜRKİYE’ nin  bütün şehirlerine hizmet vermekteyiz. Başlıca hizmetlerimiz. lake süpürgelik  lake süpürgelik montajı.

 

Tel: 0555 197 42 84

Hemen Arayın
× WhatsApp