Tıkla Ara 0531 334 17 53

İnfo@uzayparke.com

Üsküdar Parke Desen Ve Fiyatları.Üsküdar parkeci.Üsküdar parke cilası. Üsküdar mineflo bayisi

Üsküdar Parke Desen Ve Fiyatları.Üsküdar parkeci.Üsküdar parke cilası. Üsküdar mineflo bayisi Evinize ve iş yerlerinizde farklı tasarımlar yapmak mı istiyorsunuz? Uzay parke ile bu artık mümkün. Bu farklı görünümler için laminat parke kullanabilirsiniz. Hijyen açısından oldukça kolay temizlenebilen laminat parke, beraberinde oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır.

Üsküdar Parke Desen Ve Fiyatları.Üsküdar parkeci.Üsküdar parke cilası. Üsküdar mineflo bayisi

Sağlığınız açısından anti-bakteriyel olan laminat parkeler, hayatımız her alanında bulunmaktadır. Evinizde küçük çocuğunuz varsa yeni yerler keşfetmek istediğinden dolayı sürekli evin içinde dolaşmak ister. Bu nedenle laminat parke hem çocuğunuzun hem de sizin sağlığınız açısından oldukça önemli bir rol oynar. Ayrıca su geçirmez özelliği bulunan laminat parkeler su baskını gibi olumsuz olaylar karşısında kesinlikle su geçirmez. Parkelerimizin hepsi ısıya dayanıklıdır. Kışın beraberinde getirdiği olumsuz hava koşullarına karşı evinize ısı katkısı sağlar. Bu nedenle ekonomik alandan size katkı sağlar.

Artık istediğiniz düzeyde ses açabilirsiniz. Parkelerimizdeki ses yalıtımı sayesinde sesiniz aşağıdaki komşularınıza rahatsızlık vermez. Parkelerimiz herkesin cebine uygun ve sağlam bir yapıdadır. Size kalan sadece istediğiniz modeli beğenip bize bildirmek.

İstanbul’un Üsküdar ilçesi başta olmak üzere tüm ilçelerde parke dekorasyon çalışmalarımızı özenle gerçekleştirmekteyiz.

Adres: Altınşehir Mahallesi, Şener Cd. No:6/A, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0531 334 17 53

E-Mail: İnfo@uzayparke.com

Haftanın 7 Günü Hizmet Vermektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın
× WhatsApp